Kontaktpersoner


Stockholm
Göteborg
Öresund

Ledning


Mattias Johansson
VD Newsec Asset Management


Max Barclay
VD Newsec Sweden


Anders Jörnsköld
vVD Newsec Sweden


Jesper Kronstrand
VD Teknisk service & Drift


Andreas Nordgren
VD Rekrytering & Interimslösningar


Sverker Eriksson
VD Newsec Communication


Kontaktpersoner Analys & Värdering


Anders Elvinsson
Mobil: 0708 44 30 04
Mail: anders.elvinsson@newsec.se


Alexandra Lövgren
Mobil: 0708 24 40 73
Mail: alexandra.lovgren@newsec.se


Alexandre Pripp
Mobil: 0735 95 35 17
Mail: alexandre.pripp@newsec.se



Jakob Pettersson
Mobil: 0700 20 93 07
Mail: jakob.pettersson@newsec.se


Jan Rosengren
Mobil: 0708 24 40 19
Mail: jan.rosengren@newsec.se


Jenny Siberg
Mobil: 0704 15 53 88
Mail: jenny.siberg@newsec.se


Jesper Eliason
Mobil: 0736 65 83 09  
Mail: jesper.eliason@newsec.se 



Karolina Böös
Mobil: 0708 44 30 43
Mail: karolina.boos@newsec.se


Katarina Falk
Mobil: 0708 19 68 25
Mail: katarina.falk@newsec.se


Katrin Wallensjö
Mobil: 0708 24 40 16
Mail: katrin.wallensjo@newsec.se


Magnus Lönn
Mobil: 0768 71 50 63
Mail: magnus.lonn@newsec.se


Michael Lanefelt
Mobil: 0708 19 68 28
Mail: michael.lanefelt@newsec.se


Petter Sandberg
Mobil: 0708 44 30 56
Mail: petter.sandberg@newsec.se


Ulrika Lindmark
Mobil: 0708 44 30 48
Mail: ulrika.lindmark@newsec.se


Kontaktpersoner Corporate Solutions



Anna Norlander
Mobil: 0708 19 68 23
Mail: anna.norlander@newsec.se


Fanny Bager (föräldraledig)
Mobil: 0708 24 40 32
Mail: fanny.bager@newsec.se


Johan Sosa
Mobil: 0708 24 40 71
Mail: johan.sosa@newsec.se


Sam Falk
Mobil: 0766 34 20 08
Mail: sam.falk@newsec.se


Victoria Haggårds
Mobil: 0766 34 20 04
Mail: victoria.haggards@newsec.se


Kontaktpersoner Försäljning Insikter & Rapporter


Douglas Elfwing
Mobil: 0766 34 20 00
Mail: douglas.elfwing@newsec.se


Fredrik Lövberg
Mobil: 0735 32 61 61
Mail: fredrik.lovberg@newsec.se 


Henrik Rockler 
Mobil: 0735 66 41 00
Mail: henrik.rockler@newsec.se 



Markus Fagerlund
Mobil: 0730 27 74 50
Mail: markus.fagerlund@newsec.se

Kontaktpersoner Förvaltning


Anders Albrektsson
Mobil: 0768 71 50 54
Mail: anders.albrektsson@newsec.se


Anneli Johansson
Mobil: 0704 10 82 27
Mail: anneli.johansson@newsec.se

Cecilia Vestin
Mobil: 0768 71 50 56
Mail: cecilia.vestin@newsec.se


Jimmy Dahlgren
Mobil: 0732 32 58 81
Mail: jimmy.dahlgren@newsec.se


Jörgen Gustafsson
Mobil: 0708 44 30 30
Mail: jorgen.gustafsson@newsec.se


Peter Liderås
Mobil: 0768 71 50 76
Mail: peter.lideras@newsec.se


Kontaktpersoner Kommunikationsrådgivning


Fredrik Sätterström
Mobil: 0705 10 10 22
Mail: fredrik.satterstrom@newsec.se


Niklas Alm
Mobil: 0708 24 40 88
Mail: niklas.alm@newsec.se


Sophia Granswed
Mobil: 0708 24 40 03
Mail: sophia.granswed@newsec.se


Stefan Prucha
Mobil: 0700 20 90 95
Mail: stefan.prucha@newsec.se


Kontaktpersoner Rekrytering & Interimslösningar


Alexandra Davis
Mobil: 0708 19 68 45
Mail: alexandra.davis@newsec.se


David Queckfeldt
Mobil: 0700 12 52 57
Mail: david.queckfeldt@newsec.se


Sebastian Hagerborg
Mobil: 0768 71 50 19 
Mail: sebastian.hagerborg@newsec.se


Kontaktpersoner Teknisk service & Drift


Jesper Kronstrand
Mobil: 0767 64 18 80 
Mail: jesper.kronstrand@newsec.se


Kontaktpersoner Transaktionsrådgivning Stockholm


Anders Wibréus
Mobil: 0708 24 40 70
Mail: anders.wibreus@newsec.se


Björn Tigler
Mobil: 0705 40 76 22
Mail: bjorn.tigler@newsec.se


Christina Hambäck
Mobil: 0704 93 43 61
Mail: christina.hamback@newsec.se


Dan Sandstedt
Mobil: 0708 24 40 94
Mail: dan.sandstedt@newsec.se


Elin Grahn
Mobil: 0739 55 13 63 
Mail: elin.grahn@newsec.se


Jakob Westin
Mobil: 0708 43 39 11
Mail: jakob.westin@newsec.se


Jan Wejdmark
Mobil: 0708 44 30 45 
Mail: jan.wejdmark@newsec.se


Jon van Geffen
Mobil: 0700 92 75 62
Mail: jon.van.geffen@newsec.se


Ludvig Rosén
Mobil: 0704 15 56 38
Mail: ludvig.rosen@newsec.se


Mats Karlsson
Mobil: 0701 80 27 67
Mail: mats.karlsson@newsec.se    


Omid Ashrafi
Mobil: 0708 44 30 62
Mail: omid.ashrafi@newsec.se


Patrik Idvall
Mobil: 0708 44 30 39
Mail: patrik.idvall@newsec.se


Sonja Stopner
Mobil: 0700 92 75 61
Mail: sonja.stopner@newsec.se


Victoria Ödmark
Mobil: 0737 58 74 04
Mail: victoria.odmark@newsec.se


Kontaktpersoner Leasing


Bonnie Inggårde
Mobil: 0703 41 53 40
Mail: bonnie.inggarde@newsec.se


Maria Krumlinde
Mobil: 0768 71 50 77
Mail: maria.krumlinde@newsec.se


Markus Åberg
Mobil: 0708 19 68 52
Mail: markus.aberg@newsec.se


Philippa Hemmerlind
Mobil: 0700 76 29 19   
Mail: philippa.hemmerlind@newsec.se

Kontaktpersoner Analys & Värdering


Anders Rydstern
Mobil: 0708 44 30 22
Mail: anders.rydstern@newsec.se

Henrik Roderhult
Mobil: 0708 44 30 34
Mail: henrik.roderhult@newsec.se


Leif Johansson
Mobil: 0708 44 30 40
Mail: leif.johansson@newsec.se


Linus Åhs
Mobil: 0730 54 97 93
Mail: linus.ahs@newsec.se


Martin Larsson
Mobil: 0721 99 46 33
Mail: martin.larsson@newsec.se


Kontaktpersoner Förvaltning

 
Mattias Johansson 
Mobil: 0768 71 50 52 
Mail: mattias.johansson@newsec.se


Gustav Dahlfors
Mobil: 0708 44 30 09 
Mail: gustav.dahlfors@newsec.se

 
Per Thorén 
Mobil: 0708 73 02 97
Mail: per.thoren@newsec.se

 
Ulla Pernheden 
Mobil: 0708 44 30 67 
Mail: ulla.pernheden@newsec.se 

Kontaktpersoner Transaktionsrådgivning


Anders Åberg 
Mobil: 0703 29 06 13
Mail: anders.aberg@newsec.se


André Åberg
Mobil: 0707 70 93 52
Mail: andre.aberg@newsec.se


Jan Engbom 
Mobil: 0737 22 61 90
Mail: jan.engbom@newsec.se


Magnus Josefsson 
Mobil: 0708 30 63 16
Mail: magnus.josefsson@newsec.se  


Malin Börjeson
Mobil: 0703 11 50 95
Mail: malin.borjeson@newsec.se


Mattias Andersson
Mobil: 0705 24 18 89
Mail: mattias.andersson@newsec.se


Nadia Sylvén
Mobil: 0708 80 31 39
Mail: nadia.sylven@newsec.se


Stefan Rehler
Mobil: 0707 71 55 00
Mail: stefan.rehler@newsec.se

 

Kontaktpersoner Uthyrning


Angelica Adolfsson
Mobil: 0708 44 30 71 
Mail: angelica.adolfsson@newsec.se 



Maria Krumlinde
Mobil: 0768 71 50 77
Mail: maria.krumlinde@newsec.se


Kontaktpersoner Rekrytering & Interimslösningar
 


Andreas Nordgren
Mobil: 0708 44 30 31
Mail: andreas.nordgren@newsec.se


Marcus G Johansson
Mobil: 0707 92 84 17
Mail: marcus.g.johansson@newsec.se


Nathalie Ahlbin
Mobil: 0708 19 68 34
Mail: nathalie.ahlbin@newsec.se


Sanna Hagelin
Mobil: 0708 19 68 33
Mail: sanna.hagelin@newsec.se

Kontaktpersoner Analys & Värdering


Anders Rydstern
Mobil: 0708 44 30 22
Mail: anders.rydstern@newsec.se


Kontaktpersoner Transaktionsrådgivning


Stefan Rehler
Mobil: 0707 71 55 00
Mail: stefan.rehler@newsec.se

Kontaktpersoner Corporate Solutions


Markus Fagerlund
Mobil: 0730 27 74 50
Mail: markus.fagerlund@newsec.se


Kontaktpersoner Uthyrning


Maria Krumlinde
Mobil: 0768 71 50 77
Mail: maria.krumlinde@newsec.se


Kontaktpersoner Förvaltning


Mattias Johansson
Mobil: 0768 71 50 52
Mail: mattias.johansson@newsec.se


Håkan Rosell
Mobil: 0708 44 30 80
Mail: hakan.rosell@newsec.se