Kontaktpersoner


Stockholm
Göteborg
Öresund

Ledning


Mattias Johansson
VD Newsec Asset Management


Max Barclay
VD Newsec Sweden


Anders Jörnsköld
vVD Newsec Sweden


Jesper Kronstrand
VD Teknisk service & Drift


Helena Salomonsson 
Tf VD Rekrytering & Interimslösningar


Sverker Eriksson
VD Newsec Communication


Kontaktpersoner Analys & Värdering


Anders Elvinsson
Mobil: 0708 44 30 04
Mail: anders.elvinsson@newsec.se

Annika Drotz
Mobil: 0736 65 83 00
Mail: annika.drotz@newsec.se




Alexandra Lövgren
Mobil: 0708 24 40 73
Mail: alexandra.lovgren@newsec.se


Alexandre Pripp
Mobil: 0735 95 35 17
Mail: alexandre.pripp@newsec.se


Christina Hansson
Mobil: 0768 00 40 30
Mail: christina.hansson@newsec.se



Fredrik Karlsson
Mobil: 0708 10 56 95
Mail: fredrik.karlsson@newsec.se



Jan Rosengren
Mobil: 0708 24 40 19
Mail: jan.rosengren@newsec.se


Jenny Siberg
Mobil: 0704 15 53 88
Mail: jenny.siberg@newsec.se

 


Magnus Lönn
Mobil: 0768 71 50 63
Mail: magnus.lonn@newsec.se


Michael Lanefelt
Mobil: 0708 19 68 28
Mail: michael.lanefelt@newsec.se


Petter Sandberg
Mobil: 0708 44 30 56
Mail: petter.sandberg@newsec.se

Sofia Törnqvist
Mobil: 0739 99 95 45 
Mail: sofia.tornqvist@newsec.se


Ulrika Lindmark
Mobil: 0708 44 30 48
Mail: ulrika.lindmark@newsec.se


Kontaktpersoner Corporate Solutions



Anna Norlander
Mobil: 0708 19 68 23
Mail: anna.norlander@newsec.se


Fanny Bager (föräldrarledig)
Mobil: 0708 24 40 32
Mail: fanny.bager@newsec.se 




Kontaktpersoner Försäljning Insikter & Rapporter



Fredrik Lövberg
Mobil: 0735 32 61 61
Mail: fredrik.lovberg@newsec.se

Kontaktpersoner Förvaltning  

Hyresgäst? 
Är ni hyresgäst hos Newsec och önskar komma i kontakt med oss? Klicka här >



Anders Albrektsson
Mail: anders.albrektsson@newsec.se


Anneli Johansson
Mail: anneli.johansson@newsec.se



Jimmy Dahlgren
Mail: jimmy.dahlgren@newsec.se

Marie Eriksson
Mail: marie.eriksson@newsec.se


Mikael Lockner 
Mail: mikael.lockner@newsec.se


Stefan Mossvall
Mail: stefan.mossvall@newsec.se


Kontaktpersoner Kommunikationsrådgivning



Fredrik Sätterström
Mobil: 0705 10 10 22
Mail: fredrik.satterstrom@newsec.se


Niklas Alm
Mobil: 0708 24 40 88
Mail: niklas.alm@newsec.se

Nina Ekman
Mobil: 0735 20 17 92
Mail: nina.ekman@newsec.se

Sam Carlsson 
Mobil: 0708 19 68 17
Mail: sam.carlsson@newsec.se



Kontaktpersoner Rekrytering & Interimslösningar


Alexandra Davis
Mobil: 0708 19 68 45
Mail: alexandra.davis@newsec.se



Kontaktpersoner Teknisk service & Drift


Jesper Kronstrand
Mobil: 0767 64 18 80 
Mail: jesper.kronstrand@newsec.se


Kontaktpersoner Transaktionsrådgivning Stockholm


Anders Wibréus
Mobil: 0708 24 40 70
Mail: anders.wibreus@newsec.se


Björn Tigler
Mobil: 0705 40 76 22
Mail: bjorn.tigler@newsec.se



Dan Sandstedt
Mobil: 0708 24 40 94
Mail: dan.sandstedt@newsec.se



Jakob Westin
Mobil: 0708 43 39 11
Mail: jakob.westin@newsec.se


Jan Wejdmark
Mobil: 0708 44 30 45 
Mail: jan.wejdmark@newsec.se


Ludvig Rosén
Mobil: 0733 22 60 00
Mail: ludvig.rosen@newsec.se


Mats Karlsson
Mobil: 0701 80 27 67
Mail: mats.karlsson@newsec.se    


Omid Ashrafi
Mobil: 0708 44 30 62
Mail: omid.ashrafi@newsec.se


Patrik Idvall
Mobil: 0708 44 30 39
Mail: patrik.idvall@newsec.se


Sonja Stopner
Mobil: 0700 92 75 61
Mail: sonja.stopner@newsec.se


Tomas Hellman 
Mobil: 0723 86 93 78
Mail: tomas.hellman@newsec.se


Kontaktpersoner Uthyrning kommersiella fastigheter

 

Johan Andersson
Mobil: 0708 19 68 52 
Mail: johan.andersson@newsec.se

 


Maria Krumlinde
Mobil: 0768 71 50 77
Mail: maria.krumlinde@newsec.se

Kontaktpersoner Analys & Värdering


Anders Rydstern
Mobil: 0708 44 30 22
Mail: anders.rydstern@newsec.se

Henrik Roderhult
Mobil: 0708 44 30 34
Mail: henrik.roderhult@newsec.se


Leif Johansson
Mobil: 0708 44 30 40
Mail: leif.johansson@newsec.se


Linus Åhs
Mobil: 0730 54 97 93
Mail: linus.ahs@newsec.se


Martin Larsson
Mobil: 0721 99 46 33
Mail: martin.larsson@newsec.se


Kontaktpersoner Förvaltning

Hyresgäst? 
Är ni hyresgäst hos Newsec och önskar komma i kontakt med oss? Klicka här >



Gustav Dahlfors
Mobil: 0708 44 30 09 
Mail: gustav.dahlfors@newsec.se


 
Per Thorén 
Mobil: 0708 73 02 97
Mail: per.thoren@newsec.se

 
Ulla Pernheden 
Mobil: 0708 44 30 67 
Mail: ulla.pernheden@newsec.se 

Kontaktpersoner Transaktionsrådgivning


Anders Åberg 
Mobil: 0705 29 06 13
Mail: anders.aberg@newsec.se


André Åberg
Mobil: 0707 70 93 52
Mail: andre.aberg@newsec.se


Daniel Åkfors
Mobil: 0761 45 28 58
Mail: daniel.akfors@newsec.se


Jan Engblom 
Mobil: 0737 22 61 90
Mail: jan.engblom@newsec.se


John Wånsander
Mobil: 0730 21 83 14
Mail: john.wansander@newsec.se


Malin Börjeson
Mobil: 0703 11 58 95
Mail: malin.borjeson@newsec.se


Mattias Andersson
Mobil: 0705 24 18 89
Mail: mattias.andersson@newsec.se


Nadia Sylvén
Mobil: 0708 80 31 39
Mail: nadia.sylven@newsec.se


Simon Bengtsson
Mobil: 0725 30 37 07
Mail: simon.bengtsson@newsec.se

Kontaktpersoner Uthyrning kommersiella fastigheter


Angelica Adolfsson
Mobil: 0708 44 30 71 
Mail: angelica.adolfsson@newsec.se 



Maria Krumlinde
Mobil: 0768 71 50 77
Mail: maria.krumlinde@newsec.se


Kontaktpersoner Rekrytering & Interimslösningar
 


Helena Salomonsson 
Mobil: 0708 19 69 26
Mail: helena.salomonsson@newsec.se


Marcus G Johansson
Mobil: 0707 92 84 17
Mail: marcus.g.johansson@newsec.se


Sanna Hagelin
Mobil: 0708 19 68 33
Mail: sanna.hagelin@newsec.se

Kontaktpersoner Förvaltning 

Hyresgäst? 
Är ni hyresgäst hos Newsec och önskar komma i kontakt med oss? Klicka här >



Håkan Rosell 
Mobil: 0708 44 30 80
Mail: hakan.rosell@newsec.se

 

Kontaktpersoner Analys & Värdering



Anders Rydstern
Mobil: 0708 44 30 22
Mail: anders.rydstern@newsec.se


Kontaktpersoner Transaktionsrådgivning


Fredrik Elfsberg
Mobil: 0702 48 20 78
Mail: fredrik.elfsberg@newsec.se

 
Jacob Axelsson
Mobil: 0708 18 45 02
Mail: jacob.axelsson@newsec.se


Johan Hjelmberg
Mobil: 0766 45 21 93
Mail: johan.hjelmberg@newsec.se 

Kontaktpersoner Corporate Solutions


Anna Norlander 
Mobil: 0708 19 68 23 
Mail: anna.norlander@newsec.se 


Kontaktpersoner Uthyrning - kommersiella fastigheter


Maria Krumlinde
Mail: maria.krumlinde@newsec.se

Presskontakt

Ann Sonne 
Kommunikationschef
Mail: ann.sonne@newsec.com
Är du journalist når du oss på vår presstelefon 08 454 40 99.